dołącz do fit6!

kup miesięczny zestaw fit6

Możesz dokonać zakupu od razu w cenie katalogowej bez rejestracji ​

435 zł

kup miesięczny zestaw fit6

Zarejestruj się na stronie, a otrzymasz rabat o wartości 130,50 zł 

304,50 zł

Zostaniesz przekierowana bezpośrednio do strony rejestracji, aby uzyskać rabat.  Będąc w sklepie odszukaj na głównej stronie zakładkę FIT6 i poprzez nią zamów zestaw jako kolejne KROK

OPINIE O FIT6

Kasia

Mam na imię Kasia, jestem mamą dwójki dzieci. FIT6 to pierwszy program odchudzający, w jakim wzięłam udział. Byłam nastawiona sceptycznie, ale przystąpiłam do niego za namową mojego partnera. Absolutnie nie żałuję, a wręcz jestem zachwycona efektami!

Ważyłam 60 kg i nosiłam rozmiar 38. Po 3 miesiącach osiągnęłam oczekiwany wynik – 52 kg i 34/36 na metce. Od zakończenia programu minął ponad rok bez efektu jo-jo! Zdrowe nawyki żywieniowe zostały ze mną po dziś dzień. Poza tym przestał mnie boleć kręgosłup, a palce u rąk puchnąć, mam więcej energii, bieganie i wchodzenie po schodach nie męczy mnie tak jak wcześniej.

Teraz sama jestem ambasadorką FIT6 i pomagam ludziom pozbyć się zbędnych kilogramów. Polecam go z czystym sumieniem, bo działa w 100%!

Natalia

Jestem żoną i mamą. Przed urodzeniem dwóch córeczek moja sylwetka była o wiele szczuplejsza. Niestety po drugiej ciąży zaczęłam strasznie przybierać na wadze – zaważyło podjadanie, dojadanie po dzieciach, a przede wszystkim moja słabość do słodyczy… Dobiłam prawie do 80 kg przy wzroście 171 cm. Przestało mi się to podobać, ponieważ musiałam wymienić sporą część garderoby (oczywiście za małe ciuchy schowałam głęboko do szafy).

Po konsultacji z mężem wspólnie podjęliśmy decyzję, że trzeba to zmienić, bo i jego waga poszła w górę, a nie wspomnę już o złym samopoczuciu i braku energii. No i tak też się stało…

Zmiana nawyków żywieniowych + odpowiednia suplementacja = osiągnięty cel. FIT6 działa cuda, trzeba tylko chcieć!

P.S. Teraz wyciągam z szafy swoje stare ciuchy… 🙂

Izabela

Mam na imię Izabela. Z programem FIT6 wystartowałam w 2018 r. Podjęłam tę decyzję w Krakowie, kiedy ważąc ponad 120 kg, nie mogłam wejść na 3. piętro budynku w upalny dzień. Zapaliła mi się czerwona lampka i powiedziałam sobie dość! 

Dziś cieszę się zdrowiem, lepszym samopoczuciem i dobrą kondycją, a co najważniejsze czuję się piękną kobietą! Zaczęłam ćwiczyć w domu i na powietrzu. Ruch to już dla mnie nie wyzwanie, lecz źródło radości. I ta satysfakcja, kiedy pokonuję 10 km z kijkami bez zadyszki… Spadłam z rozmiaru 56/58 na 40/42 – garderoba do wymiany, ale to przecież czysta przyjemność 🙂

Regina

Mam 61 lat, ale dzięki programowi FIT6 czuję się 20 lat młodsza 🙂 Od 15 lat próbowałam różnych diet, chciałam schudnąć i osiągnąć cel – wagę poniżej 70 kg, ale bezskutecznie.

Moje cele nigdy nie były nastawione tylko i wyłącznie na same kilogramy. Wiedziałam, że nadwaga to skutek złego stanu zdrowia. Kiedy pojawił się program FIT6 i idea, by zacząć od pozbycia się stanów zapalnych organizmu, od razu pomyślałam, że to coś dla mnie.

Ku mojej uciesze oprócz zrzuconych kilogramów okazało się, iż stan mojego zdrowia rzeczywiście poprawił się diametralnie. Najbardziej cieszy mnie, że spadł mi poziom cukru we krwi. Z tym problemem borykałam się od 3 lat. Dzięki FIT6 mogłam odstawić leki, i to zaledwie po pierwszym tygodniu udziału w programie! Lekarz był zdumiony 😀 Tabletek nie biorę już od 3 miesięcy!

Program FIT6 nie tylko pomógł mi zrzucić zbędne kilogramy, ale także dużo mnie nauczył. Nauczyłam się, jak zadbać o swoje zdrowie, o regularne posiłki. Do tej pory wydawało mi się, że odżywiam się zdrowo, zwłaszcza że praktycznie wszystko wyrabiam w domu sama (chleb, wędliny, warzywa, przetwory itp.) Jednak jakość posiłków to jedno, ale sposób ich jedzenia i odpowiednie zestawienie oraz ilości to już inna historia.

Przede wszystkim w FIT6 nigdy nie byłam głodna. Przed programem ciągle się opychałam, a teraz jestem po prostu syta. Poznałam różnicę pomiędzy opychaniem się a byciem sytym – jestem najedzona, ale lekka. Nie opycham się, gdyż nie mam ataków głodu.

Regularność i systematyczność posiłków oraz ich odpowiednia jakość i ilość sprawiły, że zrzuciłam zbędne kilogramy i odzyskałam zdrowie.

To, co cenię sobie najbardziej w programie FIT6 to ogromne wsparcie. Łączenie nas w grupy WhatsUp we wspólnym celu oraz stały kontakt z dietetykiem są genialnym rozwiązaniem!

Z czystym sercem mogę teraz promować program wśród znajomych i rodziny.

Kacper

Swoją przygodę z programem FIT6 rozpocząłem 1 sierpnia 2019 roku. Jako że prowadzę siedzący tryb życia, to dieta, w której intensywna aktywność fizyczna nie jest obowiązkowa, wydała mi się idealna. Poza przestrzeganiem zasad diety często spacerowałem i dzięki temu po 4 miesiącach moja waga spadła ze 100 do 77 kg. Jestem naprawdę szczęśliwy z tego powodu! 🙂

Anna

Do programu przystąpiłam w październiku 2019 roku. Szczerze mówiąc, nie wierzyłam w siebie i w to, że dojdę aż tak daleko. Może dlatego, że wcześniejsze próby zrzucenia paru kilogramów zawsze kończyły się fiaskiem. Na szczęście w FIT6 kilogramy i centymetry uciekają z tygodnia na tydzień!

Podczas diety nauczyłam się odpowiednio odżywiać, odzyskałam zdrowie i sprawność fizyczną. Dzięki determinacji i motywacji dotarłam do samego końca lżejsza o 28 kg! 🙂 Odzyskałam samoakceptację, w końcu nie wstydzę się sama siebie. Jestem dumna, że nie poddałam się pomimo chwil zwątpienia.

Dołączając do programu myślałam, że będę chodzić głodna, a potrawy nie będą zbyt smaczne. A tu takie zaskoczenie! Najadałam się do syta, bez ważenia produktów, bez liczenia kalorii, a potrawy były zdrowe, pełnowartościowe i smaczne. I najważniejsze jest to, że teraz mogę swoją osobą inspirować kolejne, aby pomóc im w dążeniu do idealnej sylwetki oraz zmienić ich nawyki żywieniowe.

Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną!

Program FIT6 opiera się na zdrowym odżywianiu i stosowaniu suplementów diety na bazie wielu minerałów i witamin skojarzonych z wyciągami z roślin o znanym działaniu. Występują jednak sytuacje kliniczne wymagające ograniczenia, a nawet wykluczenia określonych składników lub grup pokarmów, które są istotne dla jego uczestników. Dlatego nie wszyscy mogą brać w nim udział.

Program nie jest wskazany dla osób:

 • poniżej 16. i powyżej 70. roku życia
 • ciężarnych i karmiących piersią
 • chorych na hiperurykemię, podagrę, cukrzycę typu I i II
 • cierpiących na niewydolność czynności serca i nerek oraz niektóre rodzaje chorób zapalnych jelit (wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna, zespół jelita drażliwego)
 • z poważnymi schorzeniami wątroby (marskość wątroby, żółtaczka) i chorobami autoimmunologicznymi (toczeń, łuszczyca, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów, niektóre rodzaje anemii, HIV)
 • chorych na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka w fazie aktywnej i mających wrzody żołądka
 • o słabej krzepliwości krwi, przyjmujących doustne leki przeciwzakrzepowe
 • w trakcie terapii onkologicznej oraz tych, które zakończyły leczenie w okresie krótszym niż dwa lata
 • cierpiących na nietolerancję lub uczulonych na jakikolwiek składnik stosowanych suplementów diety
 • z anemią i hiperprolaktynemią
 • na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej
 • uprawiających sporty konkurencyjne lub wymagające intensywnego wysiłku fizycznego

Jeśli jesteś w okresie rekonwalescencji pooperacyjnej, cierpisz na rzadką chorobę lub masz jakiekolwiek wątpliwości co do udziału w programie, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Ebook

RADOSNE GOTOWANIE
z programem FIT6

już w sprzedaży!